Bu Meme Coin Yatırımcılarının %80’i Zararda! Satış Devam Edecek mi?

Bu Meme Coin Yatırımcılarının %80


Bu Meme Coin Yatırımcılarının %80'i Zararda! Satış Devam Edecek mi?

Ortaya çıkan son teknik verilere göre Shiba Inu yatırımcılarının %80’inden fazlası şu an zarar etmiş gibi görünüyor. Düşüş trendinin geçersiz kılınması için 0,00001700 dolarlık seviyenin üzerinde bir kırılma yaşanması gerekiyor.

kripto haberlerikripto haberleri

Shiba Inu fiyatı hala daha düşük hedeflere doğru ilerleyecek gibi görünüyor, bu nedenle trader’lar bu düşüş trendini geçersiz kılacak bir hamlenin gelmesini beklemeli.

Shiba Inu Hala Düşüş Trendinde

Shiba Inu fiyatı, Göreceli Güç Endeksi’nde (RSI) aşırı satım seviyelerini gösteriyor. Gösterge biraz daha yakından incelendiğinde, SHIB fiyatının 0.00000628 dolardan işlem gördüğü 2021 yılının Ağustos ayında 24. seviyede bir piyasa tabanının kurulduğu görülüyor.

Fiyat şu anda 0.000008164 dolardan işlem görüyor, ayılar 4 günlük grafikte ‘aşağı yönlü’ bir mum oluşturuyor, bu nedenle 21 Ağustos’taki en düşük seviyenin yalnızca %20 üzerinde yer alıyor. Haziran ayının işlem aralığının üçüncü haftası boyunca bir kararsızlık mumu devam ettiği için boğalar henüz güçlü bir karşılık veremedi.

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, blok zincir analisti Into The Block tarafından paylaşılan bir rapor, Shiba Inu yatırımcılarının %80’inden fazlasının zarar ettiğini ve yatırımlarından hiç kar elde etmediğini ortaya çıkardığı için sıradan fiyat hareketi şaşırtıcı değil. Piyasa koşulları devam ederse, 21 Ağustos’un en düşük seviyelerinin yeniden test edilmesi muhtemeldir.

Shiba Inu

Shiba Inu

Shiba Inu fiyatı, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,00000429 dolar ile sadece %45 üzerinde seyrediyor. Yine de, piyasa koşulları kripto para piyasasının lehine dönmeye başlayabilir. Düşüş trendinin geçersiz kalması için 0.00001080 doların üzerinde bir kapanış gerekiyor. Bu yükseliş ortaya çıkarsa, Shiba ordusu 0,00001700 dolara kadar yükseliş kaydedebilir ve bu da mevcut piyasa fiyatından %100’lük bir artışla sonuçlanabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap