Brezilya Yatırım Bankasından, Ethereum Fonu

banka coin son dakıka
Brezilya’nın en büyük yatırım bankası BTG Pactual, Ethereum’a yatırım meydana getirmeye imkan tanıyan bir fon başlattı.

Brezilyalı yatırım bankası yaptığı açıklamada, Ethereum’a yatırım yapmaya imkan tanıdıkları olan yeni bir fon başlattığını duyurdu. BTG Pactual Reference Ethereum 20 isminde fon, %20 Ethereum’a %80 sabit gelire yatırım yapıyor. Fon ile en az 100 Brezilya Reali (17.74 dolar) yatırım ve senelik %0.5 idare ücreti ile muamele yapılabiliyor. Banka bu yılın başlarında iki Bitcoin odaklı fon da başlatmıştı.


TG Pactual’ın ortağı ve Dijital Varlık Başkanı André Portilho konu ile alakalı yapmış olduğu açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Kripto varlık sanayisine erişimi demokratikleştirmek, bu ürünleri yaratmadaki hedeflerimizden biri oldu… Kripto esasen tüm dünyada biliniyor ve Brezilyalı yatırımcılar bu sektörün artan ilgi düzeyini takip ediyor. Diğer yandan bunun için lüzumlu bürokrasiyi izlemek zorunda değiller… Şimdi, herhangi bir fona yatırım yaparken alıştıkları rahatça bu riski alabilirler.”

Brezilya, bu sene birkaç kripto fonu piyasaya sürdü. Bunlardan biri de QR Capital’in QETH11 sembolüne sahip Ethereum ETF’i oldu.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
77kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap