Bored Ape Yacht Club T-Shirt’lerine Hazır Mısınız?

Stevedanews


Bored Ape Yacht Club T-Shirt’leri yolda! Merkezi Pekin‘de bulunan önde gelen bir Çin spor giyim ve ekipman şirketi olan Li Ning, takas edilemez tokenlerin (NFT’ler) artan popülaritesinden yararlanmak istediği için, Bored Ape Yacht Club’ın #4102 numaralı NFT’sinin resimlerini içeren bir giysi serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Şirket, dün Çin’in Twitter benzeri mikroblog platformu Weibo‘da yaptığı açıklamada, Li Ning’in BAYC NFT’sinin baskılarıyla tişörtler ve şapkalar satacağını duyurdu.

Geçen hafta Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası‘na yapılan bir başvuruya göre şirket, bu yılın ilk çeyreğinde perakende satışlarında yıllık bazda yaklaşık %30 artış kaydetti.

Bored Ape Yacht Club NFT’leri Başka Şirketlerin de İlgi Odağında

Pekin 2022 Kış Olimpiyatları‘nın resmi sponsorlarından Çinli bir spor giyim markası olan Anta, bu yılın başlarında milli atletizm takımının yer aldığı bir dizi dijital koleksiyon yayınlayarak NFT’nin çoğunluğuna girdi.

Çin hükümeti henüz NFT ticaretine ilişkin net düzenlemeler getirmedi; ancak devlet medyası NFT pazarının gelişimini olumsuz yönde etkileyebilecek hype uyarıları yayınladı.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Elon Musk Twitter’ı Satın Alacak mı?

Bu ayın başlarında, Çin’in bankacılık ve menkul kıymetler sektörü lobileri, üyeleri NFT’lerin “finansallaştırma ve menkul kıymetleştirme” dalgasını “kararlı bir şekilde frenlemeye” çağırdı.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap