İlginizi Çekebilir

Bitfinex Ekibi Lugano Plan ₿ Yaz Okulu’na Katılacak

Stevedanews


Bitfinex ekibinden Lugano Plan ₿ Yaz Okulu‘na katılım duyurusu geldi. Bitfünex’in resmi web sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

Bitfinex ekibi, 3-16 Temmuz 2022 tarihleri arasında İsviçre’nin Lugano kentinde gerçekleşecek olan Lugano Plan ₿ Yaz Okulu‘na desteğini duyurmaktan gurur duyar.

Kurs Katılımcıları: Adam Back – Blockstream CEO’su, Oleg Mikhalsky – Partner Flugar Ventures, Paolo Ardoino – CTO Bitfinex & Tether ve daha birçok önde gelen isimden endüstriyi öğrenecekler.

Konular; Bitcoin, Lightning Network, Stabilcoin’ler ve Consensus Mekanizması temellerini kapsayacak.

Ayrıca Yaz Okulu katılımcılarının etkinlik sırasında yürüttükleri araştırmaları yerel şirketlerin karşı karşıya olduğu gerçek hayattaki zorluklarla ilgili olarak sunmaları için bir fırsat da var. Katılımcılar, blockchain’in büyümeyi desteklemeye ve modern iş zorluklarını çözmeye nasıl yardımcı olabileceğini paylaşacaklar. En iyi üç takım toplam 9.000 USDt ödül için yarışacak.

Katılmak isteyenler için giriş koşulları hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için lütfen resmi Plan₿ web sitesini ziyaret edin https://planb.lugano.ch/summer-school/kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap