Bitcoin’in Dibi 17 bin Dolarda veya 11 bin Dolarda Daha Düşük Olabilir !

bitcoin kapak
Robert Kiyosaki, Bitcoin’in 17 bin dolar veya 11 bin dolarda bir dip bulabileceğini tahmin ediyor.
Bay Kiyosaki ayrıca piyasa çöküşlerinin Bitcoin gibi varlıkları satın almak için uygun bir zaman bulunduğunu söylemiş oldu.
Bitcoin Analisti Timothy Peterson’a nazaran, Bitcoin 23 bin dolarlık fiyat alanında Nasdaq’tan ayrılabilir.
Bitcoin bir defa daha haftalık kapanışla karşı karşıya ve 28 bin dolar, mahalli düşük 26.700 dolar ile beraber izlenecek destek seviyesi.
Popüler yatırım kitabı Rich Dad Poor Dad’ın yazarı Robert Kiyosaki , Bitcoin’in 17 bin dolar yada 11 bin dolar seviyesinde bir dip bulabileceğini tahmin ediyor. Bay Kiyosaki, piyasa çöküşlerinin Bitcoin benzer biçimde varlıkları satın almak için harika bir zaman olduğuna da dikkat çekti. Analizine nazaran, Bitcoin paranın geleceğidir. Dedi ki :

ÇÖZÜMLER NEDEN İYİDİR: Zengin baba, oğluna ve bana “Kârınız satın aldığınızda, sattığınızda değil…” diye öğretti.

Bitcoin paranın geleceğidir.

Bu yüzden dibi geldiğinde kamyonu yedekleyeceğim. 17 bin dolar veya hatta 11 bin dolar daha düşük olabilir. Daha zengin olma zamanı geliyor. Dikkatli ol.


Bitcoin, Nasdaq’tan 23 bin Dolardan Ayrılabilir
Benzer şekilde, Cane Island Alternative Advisors’tan Bitcoin Analisti Timothy Peterson , Bitcoin’in Nasdaq’ın kavrayışından yaklaşık 23 bin dolarlık bir değerde ayrılabileceğini tahmin etti. Bununla birlikte, Bitcoin’in Nasdaq’tan 23 bin dolardan ayrılmasının ne olursa olsun bir dip anlamına gelmediği konusunda uyardı. Nasdaq ile ilgili Bitcoin analizini aşağıdaki tweetlerde bulabilirsiniz.

Bitcoin’in 28 bin $ ve 26.700 $’ı Haftalık Kapanış Sırasında İzlenecek Fiyat Seviyeleridir
Yazma sırasında, Bitcoin 29.725 dolardan işlem görüyor ve bu, kritik 30 bin dolarlık yardımcı seviyesinden 275 dolar daha düşük. Aynı zamanda, Bitcoin net ayı bölgesinde, 50 günlük (beyaz), 100 günlük (sarı) ve 200 günlük (yeşil) hareketli ortalamaların altında işlem görüyor.

Bununla birlikte, günlük MFI, MACD ve RSI, Bitcoin için, BTC’nin 30 bin doları, hatta 32 bin doları geri almasıyla sonuçlanabilecek aşırı satım senaryosuna işaret ediyor.

Ancak, bu gecenin ilerleyen saatlerinde, UST’nin sabitini kaybetmesi ve arkasından LUNA’nın enflasyonunun bir sonucu olarak kripto piyasasının erimesi sebebiyle 28 bin dolarlık desteğin yeniden test edilmesine ve bu haftanın başlarında belirlenen 26.700 dolarlık mahalli en düşük seviyeye neden olabilecek bir haftalık kapanış var .

kaynak:https://en.ethereumworldnews.com/bitcoins-bottom-may-be-at-17k-or-even-lower-at-11k-rich-dad-poor-dad-author/

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
35Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap