Bitcoin balina hareketleri 4 ayın zirvesinde, işte rakamlar

Büyük ölçekli Bitcoin balina hareketlerinin verdiği dip sinyali


Bitcoin balina aktiviteleri son 4 ayın zirvesinde. Son rakamlar, Bitcoin balina aktiviteleri konusuna ne gösteriyor?

Bitcoin balina hareketleri 4 ayın zirvesinde, işte rakamlar

Bitcoin on-chain verileri, BTC balinalarının satın aldığını gösteriyor. 20.000 dolar desteğine tutunmaya çalışan BTC, daha fazla düşme riski taşısa da ağ üzerindeki balina aktiviteleri son dört ayın zirvesine çıktı.

Kripto para veri analiz firması IntoTheBlock balina aktiviteleri konusunda Large Holder Inflow metriği kullanıyor. LHI metriği, ağ üzerinde BTC balina adreslerinden gelen yüksek miktarlardaki fonları kontrol ediyor. Buna göre, geçtiğimiz hafta, 116.000 BTC, yaklaşık 2.5 milyar dolarlık aktivite kaydedildi. Bu rakam, Şubat ayından beri görülen en yüksek değer olarak karşımıza çıkıyor.

Uzun süredir düşüşüne devam eden Bitcoin, 20.000 dolar desteğine dayandı. BTC yazı anında, 20.418 dolardan işlem görüyor. Kripto para piyasasının beklentisi, BTC’nin desteğe tutunması ve yukarı yönlü harekete geçmesi. Ancak daha alt bölgelere düşme ihtimali de özellikle küçük traderları oldukça korkutuyor.

Son olarak, Glassnode veriler, BTC’nin düşüş yaşadığı şu dönemde, 10.000 BTC ve üzerinde stoğu bulunan adres sayısının artış yaşadığını gösteriyor.

Canlı BTC fiyatı: $ 19,187.14

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

jQuery(document).ready(function(){window.fbAsyncInit=function(){FB.init({appId:window.ism_facebook_id,status:!0,cookie:!0,xfbml:!0,version:’v2.5′})};(function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(d.getElementById(id)){return}
js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs)}(document,’script’,’facebook-jssdk-ism’))})jQuery(document).ready(function(){window.fbAsyncInit=function(){FB.init({appId:window.ism_facebook_id,status:!0,cookie:!0,xfbml:!0,version:’v2.5′})};(function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(d.getElementById(id)){return}
js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs)}(document,’script’,’facebook-jssdk-ism’))})Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap