Bitcoin Alabileceğiniz veya Satabileceğiniz bir Bitcoin mağazasının Varlığından haberiniz Var mı ?

bitcoin
Dubai’de Coinsfera Bitcoin mağazasında Bitcoin satın alın yada satın . BAE’deki en güvenilir kripto para borsası.

DUBAİ , BAE, 25 Nisan 2022 /PRNewswire/ — Coinsfera, Dubai’de nakit ile kripto para alışverişi konusunda uzmanlaşmış yerel bir bitcoin mağazasıdır . Şu anda dört şehirde çalışıyor: Dubai , İstanbul , Kosova ve Londra . 2015’ten beri Coinsfera, binlerce ferdin kripto para birimlerini nakde yada tam bilakis geçirme etmesine yardımcı oldu.
Coinsfera, MENA ve Avrasya bölgesindeki en büyük blockchain konferansı tarafınca ödüllendirildi. BAE’nin başkenti Dubai’deki Coinsfera Bitcoin mağazası , NFT alanına erişim sağlıyor. Coinsfera, Dubai’de kapsamlı bir kripto hizmetleri yelpazesi sunan tanınmış bir işletmedir . Coinsfera, şehir merkezinde bulunan bir OTC kripto borsasıdır. Dubai’de Bitcoin satmayı yada satın almayı daha erişilebilir hale getirir.

Dubai’de Bitcoin (BTC) Satmak
En popüler kripto para birimlerinden önde gelen Bitcoin’i Coinsfera’da satın alabilir ve takas edebilirsiniz. Bitcoin satışı söz konusu olduğunda, Coinsfera rekabetçi fiyatı, büyük miktarlarda bitcoini dönüştürme kabiliyeti ve hızlı işlemleri sebebiyle Dubai’deki öteki borsalardan ayrılıyor. Coinsfera, kullananların Dubai’de Bitcoin satmanın yanı sıra 2000’den fazla kripto para birimi alışverişi yapmalarına izin veriyor .

Tüm bu vakit süresince Coinsfera, binlerce kullanıcının Bitcoin’i nakit ve öteki kripto para birimleriyle takas etmesiyle güvenli bir borsa olarak ün kazandı. Dubai’de yaşıyorsanız ve günümüzde dünya çapında oldukca önemli olan nakit ile Dubai’de Bitcoin almak veya satmak istiyorsanız , Coinsfera en iyi şansınız.


Yeni yasaların peşinden Dubai’de Coinsfera Bitcoin Shop’ta Bitcoin satın alın ve satın
. Geri duyurulan yeni politika değişikliği, fazlaca muhtelif kripto para birimi hizmetlerine olan talebin artmasına neden olacak. Dubai’de Bitcoin’i nakite çevirmek isteyen herkes , en son ekipmanlarla donatılmış Coinsfera Bitcoin mağazasında bunu yapabilir . Profesyonel personel, yalnızca halihazırda kripto ile uğraşan kişilere değil, hem de yılların tecrübesi göz önüne alındığında dijital para birimi devrimine yeni girenlere de yardımcı olacaktır. Coinsfera, Dubai’de bitcoin satmalarına ve Dubai’de USDT satmalarına süratli ve emin bir şekilde hizmet edecek.

Dubai’nin başkan yardımcısı Şeyh Muhammed bin Rashid Al Maktoum , yeni kripto yasasını tanıttı. Yeni kuralın yürürlüğe girmesinden sonrasında bile Coinsfera Bitcoin Shop, kripto fanatiklerine Dubai’de güvenilir ve süratli bir biçimde Bitcoin alıp satmasına yardımcı olmaya devam edecek . Dubai , yeni kripto para birimi engellemelerinin uygulanacağını açıkladı. Ulusal pazarlarda bu eğilim uzun zamandır devam etmektedir. Yeni mevzuat, idare organı değişik olduğundan genellikle Dubai Serbest Bölgesi olarak bilinen Dubai Uluslararası Finans Merkezi için geçerli olmayacak.

Dubai’de kripto para birimi değişiminin önemi
Neredeyse her yıl yeni dijital para birimi düzenlemeleri kabul edilmektedir. Bu kurallar, bitcoin işlemlerini emin ve yasal bir biçimde düzenlemek veya etkinleştirmek için kabul edilmektedir. Birkaç isim vermek gerekirse, Dubai yönetimi, yeni düzenlemeden önce geçen yılın sonlarında kripto dolandırıcılığı için yaptırımlar ilan etti. Bunca zaman, kripto meraklıları Dubai’de herhangi bir zorluk çekmeden Bitcoin satın alabilirler.

Kripto varlıkları için kaçınılmaz gereklilik, düzenleme için ana motivasyondur. Kripto hizmetlerinin popülaritesi son yıllarda patladı. Müşterilerin ve işletmelerin kriptoyu güvenilir bir biçimde kullanmasını kolaylaştıran politikaları yürürlüğe koymak, işlemleri takip etmenin tek yoludur. Coinsfera, Dubai’de Bitcoin alıp satmalarına izin vererek her iki tarafın gereksinimlerini karşılamak için Dubai’deki en iyi borsalardan biridir .

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
34Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap