Bitcoin 2022’ye Sadece 18 Saat Kaldı!6 Nisan 2022’de (yarın) başlayacak olan ve toplamda 4 gün sürecek olan Bitcoin 2022‘ye sayılı saatler kaldı. Miami Beach Kongre Merkezi‘de düzenlenecek olan etkinlikte neler var neler…

Dünden bugüne Bitcoin’e ışık tutan, Bitcoin savunuculuğu yapan birçok ünlü ismin katılacağı konferansta yer alacak konuşmacılar arasında öyle isimler var ki, kripto tutkunlarının “keşke ben de katılabilseydim” diyeceği cinsten.

El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, ünlü yazar Dr. Saifedean Ammous ve Wyoming Senatörü Cynthia Lummis gibi ünlü Bitcoin savunucularının katılım sağlayacağı Bitcoin 2022 etkinliklerinde muhteşem konferanslar ve bilgilendirici söyleşiler sizleri bekliyor. Bitcoin 2022 etkinlik şeması şu şekilde:

  • 6 Nisan 2022 – Industry Day (Endüstri Günü)
  • 7-8 Nisan 2022 – Main Conference (Ana Konferans)
  • 9 Nisan 2022 – Sound Money Fest (Paranın Sesi Festivali)

Kripto paraların geleceğinden blok zinciri teknolojisine, DeFi‘den stabilcoinlere birçok konunun konuşulacağı ve beyin fırtınalarıyla dolu eşsiz Bitcoin 2022’nin tüm detaylarını StevedaNews ekibi olarak an be an sizlere aktarıyor olacağız.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Tether’den Gündemi Yorumlayan Bir Bildiri Var!

Sizler de bireysel olarak Bitcoin 2022’nin tüm detaylarını anlık takip etmek isterseniz BURAYA tıklayın ve detaylara ulaşmak için ufak bir adım atın.Bize destek olun

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap