Bir Kripto Borsası Cardlytics ile Ödül Sistemleri İçin Anlaşma Yaptı

Stevedanews


Kripto para borsası Crypto.com kısa süre önce, müşterilerine geri ödeme ödülleri sunmak için Cardlytics Inc. (NASDAQ: CDLX) ile işbirliği yaptığını duyurdu.

Yüzlerce marka ve perakende iş ortağından oluşan bir geri ödeme ödül ağı olan Cardlytics, Adidas, (NYSE: WMT) ve Airbnb dahil olmak üzere en büyük markalardan bazılarını içeren geri ödeme fırsatları sunuyor.

30 Mart’ta duyurulan anlaşma, Crypto.com ABD kart kullanıcılarının Crypto.com Visa Card teşviklerine ek olarak %10’a kadar geri ödül kazanmalarını sağlıyor. Tüm kripto borsasının ABD müşterileri, ortaklığın bir sonucu olarak hemen yeni programa kaydoldu.

Cardlytics Inc., Crypto.com kullanıcıları için avantajlar sağlayacak

Ortaklıkla ilgili olarak, Crypto.com Kuzey Amerika Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Joe Anzures, Crypto.com Visa (NYSE: V) kartlarının kripto para birimi alanındaki en çekici geri ödeme ödüllerinden bazılarını sunduğunu belirtti:

“Crypto.com Visa kartları, piyasadaki en çekici nakit geri ödeme ödüllerini sunuyor. Bunların üstüne Cardlytics destekli ödülleri de eklemek, kullanıcılarımız için avantajları artıracak.

Kullanıcılarımızın ödemeler için kriptolarının değerini ortaya çıkarmalarına ve kartlarını her kullandıklarında kriptoda ödüller kazanmalarına yardımcı olarak kripto para biriminin benimsenmesini daha da artırmayı dört gözle bekliyoruz.”

Kripto para birimleri gün geçtikçe daha fazla işletmenin gözünde “finansın geleceği” olarak görülüyor. Şirketler, ek düzenlemeler uygulandıkça kripto para iadesi avantajlarını denemeye devam edebilecekler.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Çin Halk Bankası, Dijital Yuan (CBDC) Pilot Programına 11 Şehri Daha Dahil Etti

Ödemelerin ötesinde, daha fazla kuruluşun kripto para birimini yerleşik hizmetlere dahil etmeye başlaması da mümkün.Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap