Bir Başka Sabit Token Projesi Daha 1 Dolarlık Durumunu Koruyamıyor!

Bir Başka Sabit Token Projesi Daha 1 Dolarlık Durumunu Koruyamıyor!Son günlerde sabit token projeleri üzerinde kötü haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak da Deus Finance sisteminin sabit coin birimi olan DEI (DEI) düşüşe geçti. Normal şartlarda sürekli olarak 1 dolara sabit olması gereken DEI, için gün içerisinde 0.82 dolara kadar düşüldü. Bu durumla birlikte Deus Finance (DEUS) coin de ağır düşüşten kaçamadı.

Deus Finance (DEUS) Eriyor!

kripto haberleri

TradingView verilerine göre Deus Finance (DEUS) şu anda 182 dolarlık bir değere sahip. Son 24 saatte 336 dolarlık seviyelerden işlem gören DEUS coin için beredeyse yarı yarıya bir düşüş yaşanmış durumda. Kısa sürede %42 düşen Deus Finance için yatırımcıların korkusu giderek artıyor.

Yatırımcılar, Deus Finance projesinin de Terra (LUNA) gibi olmasından endişe ediyorlar. Şimdiden %40’tan fazla düşen DEUS coin için nereye kadar düşüleceği yatırımcıların merak ettiği bir konu. Şu anda proje üzerinde anlık büyük değişiklikler görülüyor. Ani iniş ve çıkışlara şahit olduğumuz DEUS için yatırımcıların alım ve satımlarda dikkatli olması gerekiyor.

Elon Musk’tan Dogecoin (DOGE) Hakkında Önemli Yorum
kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap