Axie Infinity Token Fiyatı Son İki Günde Yüzde 48 Arttı peki neden ?

Axie Infinity COİN SON DAKİKA
GameFi ve Metaverse endüstrileri zaman geçtikçe azar azar çekiş kaybediyordu, sadece pazar ani bir toparlanmayla karşı karşıya kaldığından, Axie Infinity (AXS), toparlanan pazara ayrıca birkaç yeni özellik sunduktan sonra ani bir fiyat artışıyla karşı karşıya kaldı.

Axie, toplum hazinesini ve “ilerici ademi merkeziyetçiliği” sunuyor
Yoğun büyümenin arkasındaki temel nedenlerden biri, Axie Topluluğu Hazinesini idare etme şeklinin sunumuna bağlanabilir. Daha ilkin proje, hem projenin bununla birlikte genel olarak GameFi endüstrisinin büyümesi yardımıyla değerinin 1 milyar dolara ulaştığını bildirmişti.

Gelecekte, token sahipleri kaynakların kullanımını yönetecek ve uzun vadeli AXS arzını değiştirecek, kaynakları yenileyecek, çeşitli faaliyetlere yatırım yapacak ve mühim projeleri gerçekleştirmek için kaynak grupları oluşturacak .


Alt yığınla alakalı son olarak makaleye gore, aşamalı ademi merkeziyetçilik kavramı, proje için bir sonraki yol noktasıdır. Aşamalı ademi merkeziyetçilik fikri , Axie ekosistemine her türlü katılımı ve katkıyı ödüllendirerek topluluk üyelerine daha fazla sahiplik sunmaya dayanır.

Merkezi olmayan proje getirilerine alaka
Temel değişikliklere ve güncellemelere karşın, Axie’ye artan alaka, DeFi piyasasına ve onunla ilgili projelere genel bir giriş artışı ile açıklanabilir. GameFi, 2022’nin başından beri popülaritesinin ve TVL’nin büyük bir bölümünü yitirdi.

Solana, Cardano ve Ethereum benzer biçimde parlak zeka sözleşme teknolojilerini kullanan projelerin çoğu, son birkaç gün içinde çok büyük fon girişleriyle yüz yüze ve değerlerine minimum %10 değer kazandırıyor. Basında, AXS son üç gündeki değerine %44 kıymet kazanmıştır ve 200 günlük hareketli ortalamanın direnme çizgisine ulaştı.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
27Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap