Avalanche AVAX COİN Fiyat analizi: Fiyatlar, düşüş eğiliminin ardından daha yüksek doğrulanıyor

Avalanche
  • Avalanche fiyat analizi yükseliş eğilimi gösteriyor
  • Avalanche tutarları 24 dolardan kuvvetli bir ret ile yüz yüze
  • AVAX tutarları için yardımcı 21 $ olarak belirlendi

Avalanche fiyat analizi, son 24 saat arasında AVAX fiyatlarının büyük fiyat düzeltmelerinden geçtiğini ve 22.50$’dan düşük olan 23.06$’a yüzde 3,90’ın üzerinde artış gösterdiğini gösteriyor.

Bu büyük fiyat artışının temel nedeni, son birkaç gündür oluşan bir yükseliş bayrağı modelinin kırılmasıyla bağlantılı olabilir. Bu kırılma, kuvvetli bir pazar katılımının göstergesi olan yüksek bir hacimde gerçekleşti.

AVAX tutarları için mevcut mukavemet, izlenmesi ihtiyaç duyulan mühim bir düzen olan 24 $ olarak belirlendi. Fiyatlar bu seviyenin üstüne çıkabilirse, kısa vadede daha da yukarı yönlü olma olasılığını ortaya çıkaracaktır. Bununla birlikte, fiyatlar 24 doların üstünde kalmayı başaramazsa, 21 dolar seviyelerini destekleyecek bir geri istifa görebiliriz. Genel olarak, AVAX fiyatlarına yönelik önyargı, kısa vadede güçlü bir yukarı yönlü potansiyel ile şu anda yükselişte.

Günlük grafikte çığ fiyat hareketi: Fiyatlar, düşüş eğiliminden sonra daha da yükseldi
Günlük bir vakit dilimindeki çığ fiyat analizi, fiyatların 21.47 ile 23.69 dolar içinde işlem gördüğünü gösteriyor. Son zamanlarda, fiyatlar yükseldi ve üst aralığın dışına çıktı, bu da AVAX fiyatlarında daha fazla yükselme olasılığını açtı. Gün içi vakit diliminde, AVAX tutarları, RSI göstergesinde düşüş eğilimi gözlemlendikten sonrasında daha yüksek bir düzeltme yaptı. Fiyatlar şu anda 24 dolar seviyesinde güçlü bir dirençle karşı karşıya, bu da ihlal edilirse AVAX fiyatlarının kısa vadede 25 dolara yükselmesine niçin olabilir.


MACD çizgisi şu anda aşağıdan gelen kırmızı sinyal çizgisini geçmenin eşiğinde ve bu da yükseliş geçişini işaret ediyor. Bu, AVAX fiyatlarındaki mevcut yükseliş eğiliminin daha fazla onaylanmasını elde edecektir. Ancak, şu anda piyasa oynaklığı düşüyor ve herhangi bir keskin hareket, fiyatların hızla geri çekilmesine niçin olabilir. Genel olarak, AVAX fiyatlarına yönelik önyargı, şu anda kısa vadede kuvvetli bir yukarı yönlü potansiyel ile yükselişte.

RSI çizgisi şu anda aşağıdan 50 seviyeyi geçmenin eşiğinde ve bu da yükseliş geçişini işaret ediyor. Bu, AVAX fiyatlarındaki mevcut yükseliş eğiliminin daha çok onaylanmasını sağlayacaktır. Hareketli ortalamalar şu anda 50 günlük MA’nın 200 günlük MA’nın üzerinde olduğu bir yükseliş geçişi oluşumunda. Bu, AVAX fiyatlarında güçlü bir yükseliş eğiliminin göstergesidir.

Avalanche (AVAX): 4 saatlik zaman çizelgesi: Fiyatlar yükselmeye devam ediyor

4 saatlik vakit diliminde Avalanche fiyat analizi, fiyatların yükselmeye devam ettiğini ve şu anda 23.53 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor. Fiyatlar, kilit bir yardımcı seviyesi olan 22 dolar seviyesinin üstünde kalmayı başardı. RSI göstergesi şu anda aşırı alım bölgesinde ve bu da fiyatların kısa vadede minik bir düzeltme görebileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, MACD çizgisi hala sinyal çizgisinin üstünde, bu da mevcut yükseliş eğiliminin hala sağlam bulunduğunu gösteriyor.

Hareketli averajlar şu anda 50 günlük MA’nın 200 günlük MA’nın üstünde olduğu bir yükseliş geçişi oluşumunda. Bu, AVAX fiyatlarında güçlü bir yükseliş eğiliminin göstergesidir. Genel olarak, AVAX fiyatlarına yönelik önyargı, şu anda kısa vadede kuvvetli bir yukarı yönlü potansiyel ile yükselişte.

Avalanche fiyat analizi sonucu
Avalanche fiyat analizi, fiyatların son 24 saatte büyük bir fiyat artışı gördüğünü gösteriyor. Bu dalgalanmanın temel nedeni, son birkaç gündür oluşan bir yükseliş bayrağı modelinin kırılmasıyla bağlantılı olabilir. Fiyatlar şu anda 24 dolar seviyesinde kuvvetli bir dirençle yüz yüze, bu da ihlal edilirse AVAX fiyatlarının kısa vadede 25 dolara yükselmesine neden olabilir.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
1Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap