ApeCoin (APE) Hakkında Kritik Veriler! Sürprize Hazır Olun!

ApeCoin (APE) Hakkında Kritik Veriler! Sürprize Hazır Olun!


Bored Ape Yacht Club NFT projesinin yerel tokeni olan ApeCoin (APE) geçtiğimiz haftanın en iyi performansa sahip altcoinlerinden biriydi. Sadece bir hafta içinde, platformun geliştirici topluluğu büyük bir metaverse projesini ima ettiğinden %50’den fazla arttı. Aynı şeyi takiben, APE Token 18 dolara yakın bir yükseliş yaşadı, hatta Decentraland’ın MANA’sını geçerek pazarın en büyük metaverse token’ı oldu.

ApeCoin (APE)

Bununla birlikte, birkaç zincir üstü ölçüm, amiral gemisi token için önemli farklılıklar gözlemledi. Yakında ApeCoin yatırımcılarını neler bekliyor? Yakın bir Santiment raporu, trend olan APE coin konusunda tamamen yükseliş bekleyen yatırımcıları uyarıyor. Önceki ralli göz önüne alındığında, rapor APE’nin zincir üstü verilerindeki birkaç farklılığı vurgulayarak bu rallinin sürdürülebilirliğini sorguladı.

APE’nin fiyatı için belki de en yaygın kullanılan ve eşit derecede önemli zincir içi ölçüm, Piyasa Değerinden Gerçekleşen Değere (MVRV) modelidir.

Verilen süre boyunca MVRV oranı YÜKSEK kalıyor. Birin üzerindeki değerler, piyasa değerinin gerçekleşenden daha büyük olduğunu gösterir. Buradaki çok yüksek oranlar, aşırı değerli bir pazara işaret eder.

ApeCoin (APE) Düşebilir

MVRV bize yakın zamanda bir satış dalgasının başlayabileceğini söylüyor. Ek olarak, tokenin Ağ Büyümesi de Santiment verilerine göre durgun görünüyor. 20 Nisan’da 2000’lere ulaşan veri 900 civarına düştü.

kripto haberleri

Tahminleri daha da olumsuza çeviren başka şeyler de var. APE’nin işlem ve sosyal hacmi kısa vadede bir ralliyi destekleyecek gibi görünmüyor. Aşağıdaki grafiklerde gösterildiği gibi, bu ölçümlerin her ikisi de konsolide olmaya devam ediyor.

kripto haberleri

Bunlara ek olarak farklı tanınmış yatırımcılar projeyle ilgili bazı endişelerini yinelediler. Popüler kripto-fenomeni Cobie, ApeCoin staking için yönetim önerisinin ileriye dönük en iyi sonuçları doğurmayacağını söyledi. Cobie, “Stake’in ölümü” başlıklı bir blog yazısında, “Bored Ape’ye bağlı token” kavramıyla ilgili detaylara indi.

kripto haberleri

Bununla birlikte, ağdaki varlıkları tutan benzersiz adreslerin sayısı artmaya devam ettiği için yatırımcıların morali az da olsa toparlanıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap