ApeCoin (APE) Düşen Kanalda İşlem Görüyor!

analiz-13


APE Günlük Grafik Yorumu

APE-05.10-1

Sizler için bu yazımda Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve Mutant Ape Yacht Club (MAYC) isimli NFT’lerin sahiplerine airdrop olarak dağıtılan APE’nin analizini yapacağım.

Kanalın desteğinden tepki aldı ve orta direnci de aşarak ana dirence doğru hareket etti. Direnci denedikten sonra başarısız olursa tekrardan kanal desteğine düşebileceğini düşünüyorum.

Olası yükseliş durumunda ise 14,3 dolara kadar kazanç sağlaması mümkün. Bu seviyeyi kırdıktan sonra 17,6 dolardaki direnci ile baş başa kalacak. Bahsi geçen bu hareket devam ederse 25,6 dolar direncine ulaşacağını düşünüyorum.

  • RSI, aşırı satım bölgesine düştükten sonra fiyatta yukarı yönlü tepki almayı başardı. Şu anda yine aşırı satım bölgesine yakın olduğu için yükselişin devam edeceğini düşünüyorum.
  • MACD indikatöründe ise kesişim gerçekleşmek üzere. Bu kesişim gerçekleşirse yükseliş trendinin güçlenmeye başlayacağı düşüncesindeyim.
  • Parabolik SAR adı verilen gösterge ise yükseliş ve düşüş trendini gösterir. Şu anda noktalar mumların altında olduğu için yükseliş hareketinin ihtimali yüksek görünüyor.
Destek Seviyeleri 7,8 3,5 1
Direnç Seviyeleri 14,3 17,6 25,6

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

APE-05.10-2

Sert bir şekilde tepki aldığı 7,8 dolar seviyesi önemli bir destek olarak kabul edilebilir. Ancak bu seviyede tutunamazsa yukarıda bahsettiğim gibi 3,56 dolar ve 1 dolar seviyelerinde destek bulacağını düşünüyorum.

Yükseliş durumunda ise ilk olarak 10,2 dolar direncini test edecektir. Bu seviyeyi kırabilirse 12,6 dolardaki direnci ile karşı karşıya kalacak.

Piyasadaki kötü gidişat sonlanırsa 14,6 dolar ve 17 dolar seviyelerini kolaylıkla aşacağını düşünüyorum.

Destek Seviyeleri 7,8 3,5 1
Direnç Seviyeleri 10,2 12,6 14,6

ApeCoin (APE) Düşen Kanalda İşlem Görüyor! haberi ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap