ApeCoin (APE) Analiz: Toparlanma Geliyor mu?

ApeCoin (APE), Kendi Blok Zincirine Geçiş Yapmayacak! Peki Neden?ApeCoin (APE) fiyatı, yaşanan büyük satışlardan sonra ilk liste fiyatının da altına düşmeye yaklaşmış durumda. Yaşanan bu durum artık APE için terse dönmeye başlamanın sinyallerini verirken, diğer altcoin projeleriyle birlikte hareket edildiğini görebiliriz.

ApeCoin’in fiyatı 27.49 dolardan %88 oranında keskin bir düşüş yaşadı. Bu düşüş 50 günden az sürede tamamlandı ve APE’nin 5.02 dolarlık liste fiyatının altında işlem görmesine neden oldu. Devasa satış baskısı, aşağı yönlü bir piyasa yapısının yanı sıra daha karamsar bir gelişme olan enflasyonun da bir sonucu.

ApeCoin üzerinde devam eden düşüş onu 3 dolarlık psikolojik seviyeye yaklaştırırken, aşağı yönlü denemeyse sonunda başarısız oldu. İyileşme çok erken başlamış gibi görünüyor. Sonuç olarak, APE konsolide oluyor ve hızlı bir toparlanma umudu veriyor.

apecoin ape analiz

ApeCoin fiyatının karşılaştığı tek engel, APE’nin 5.02 dolarlık liste fiyatını kaybetmesine izin veren bir izin olan 4 dolarlık psikolojik seviye olarak göze çarpıyor. Genel olarak, bu hareket 3,57 dolarlık mevcut konumdan %40’lık bir artışı temsil edecektir. Üst kısmın yukarıdaki seviye tarafından kapsanması muhtemel olmakla birlikte, piyasa koşulları daha uygun olduğunda daha fazla artış için fırsatlar mümkün olacaktır. Bu durumda da, APE 6.09 dolarlık bariyeri yeniden test etmeyi başararak yükselişi %70’e artırabilir.

 


kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap