APE, MANA, CEEK ve Sandbox: Metaverse Coin’lerde Son Durum!

APE, MANA, CEEK ve Sandbox: Metaverse Coin’lerde Son Durum!


Lider kripto para birimi Bitcoin’in FED haberi ile yükselişe geçmesi tüm altcoin piyasasının da hareketlenmesini sağladı. Bu yükselişten metaverse coin’ler de payına düşeni aldı. Piyasanın popüler metaverse coin’leri olan Apecoin (APE), Decentraland (MANA), Ceek VR (CEEK) ve The Sandbox’ta (SAND) son durumlar bir göz atalım.

APE ve MANA Grafikleri

Piyasa değeri bakımından en büyük metaverse konumunda bulunan APE, yazının kaleme alındığı an itibari ile 16 dolardan işlem görüyor ve diğer metaverse coin’lere kıyasla nispeten stabil ilerlediği görülüyor.

Analistlere göre Apecoin’in büyük yükselişinden sonra bir süre tepkisiz kalması normal. Ancak eğer APE 13,5 dolarlık desteği kaybederse 10,9 dolara keskin bir düşüş olabileceği düşünülüyor. Bunun yanında APE için ilk büyük direncin 27 dolar olduğu ifade ediliyor.

Öte yandan 2,9 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük ikinci metaverse coin olan MANA da yazının kaleme alındığı an itibari ile 1,6 dolar bandında işlem görüyor ve kripto para biriminin son 24 saat içinde yaklaşık olarak %4,5 artış yaşadığı görülüyor.

kripto haberleri

Analistlere göre şu anda MANA için ilk güçlü destek 1,3 dolar seviyesi iken ilk güçlü direncin 2,2 dolar olduğu görülüyor. Dolayısıyla metaverse coin’in bu iki seviye üzerine yapacağı herhangi bir hamle bir sonraki yönü belirleyebilir.

CEEK ve SAND Son Durum

Son zamanların en popüler metaverse coin’lerinden olan CEEK yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,36 dolar bandında işlem görüyor. Son 24 saat içinde %2,5’in üzerinde artış yaşayan CEEK, 268 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Analistlere göre CEEK için ilk önemli direnç 0,40 dolar seviyesi ve bu seviyenin psikolojik direnç olarak görüldüğü de ifade ediliyor. 0,40 doların üzerine yapılacak bir hamle ve piyasanın yükseliş ile ilerlemesinin CEEK’te daha yüksek seviyeleri getirebileceği düşünülüyor.

Buna ek olarak 2,7 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük üçüncü metaverse coin olan SAND de yazının kaleme alındığı an itibari ile 2,3 dolar seviyesinde işlem görüyor.

kripto haberleri

Analistlere göre şu anda 1,8 dolar SAND için ilk güçlü desteği ve 3 dolar da ilk güçlü direnç seviyesini gösteriyor olabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap