Ape Coin Hakkında 36 Analistin Yorumu! Ape Coin Alınır Mı?

Ape Coin Hakkında 36 Analistin Yorumu! Ape Coin Alınır Mı?


Çok kısa sürede en büyük metaverse coin pozisyonuna yükselen ApeCoin bugün ATH seviyesine önemli ölçüde yaklaştı. Geçtiğimiz günlerde ApeCoin’in metaverse hedefleri sebebiyle 25 doların üzerine çıkabileceğinden bahsetmiştik. Sadece günler içinde 17 dolar bölgesinden 27 dolara ulaşan ApeCoin, yatırımcılarına ciddi kazanç fırsatı sundu.

Ape Coin Alınır Mı?

APE, 18 Nisan’dan bu yana hızla artış yaşıyor. Yukarı doğru hareket, başlangıçta, düşüş eğilimi olarak kabul edilen yükselen bir kama şeklini aldı. Ancak, APE 28 Nisan’da çıkış yapmayı başardı ve aynı gün 27,60 dolara ulaştı. Bu, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 28 doları yalnızca 0,40 dolar ile kaçırmasına sebep oldu.

Düşüşe rağmen, APE bir önceki kamanın direnç çizgisinin üzerinde kalmayı başardı ve potansiyel olarak destek doğrulandı. Finder’s Experts, Apecoin‘in 2022’yi 27 doların üzerinde bitireceğini düşünüyor.

Ape Coin Analist Yorumları!

En büyük metaverse altcoini 13 bini aşkın kripto para arasında 25’inci sıraya yükseldi. Finder’ın ankete katılan uzmanlar bu yıl tokenin 27 doları aşmasını bekliyor. Bu hafta Finder ApeCoin’in gelecekteki fiyatını tahmin etmek için 36 finansal teknoloji (fintech) uzmanıyla anket yapan yeni bir tahmin raporu yayınladı. Dijital para birimi son zamanlarda dalgalar yarattı ve 28 Nisan itibariyle kendisini en büyük 25 kripto para arasına konumlandırdı. Aslında 28 Nisan’ın 29 Nisan’a bağlayan gece de diyebiliriz.

Finder’ın anketi, APE’nin 2022’nin sonunda 27,70 dolara ulaşacağını ve 2025’in sonunda APE’nin 25 dolar olacağını tahmin ediyor. Katılımcıların %50’si artık yatırımcıların tokenle vedalaşması gerektiğini düşünüyor. Kalan yarısı ise satın alınmasının ve tutulmasının kazançlı olacağını düşünüyor. Tüm katılımcıların %75’i APE’nin DOGE veya SHIB gibi bir meme token olduğunu düşünüyor.

Swinburne Teknoloji Üniversitesi’ndeki fintech öğretim görevlisi Dimitrios Salampasis, APE konusunda oldukça iyimser ve yıl sonuna kadar 45 dolara ulaşabileceğini düşünüyor. Fakat uzun vadeli beklentisi bu kadar iyi değil. Salampasis, APE’nin 2030 yılına kadar sadece 10 dolar değerinde olacağına inanıyor.

APE’nin fiyatı konusunda iyimser olan bir diğer kişi de Thomson Reuters’in teknoloji uzmanı ve fütürist Joseph Raczynski, çünkü APE’nin 2030 yılına kadar 100 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Finder kurucu ortağı Fred Schebesta da APE’nin 2030 yılına kadar 100 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Yıl sonu tahmini ise 20 dolar civarındaydı.

Digitalx yöneticisi, APE’nin mevcut değerinin sadece hype’tan kaynaklandığını düşünüyor. Ona göre Ape Coin 2030 yılına kadar 0 dolara ulaşacak. Harry raporda, “Şu anda aşırıya kaçan DAO, Web3 ve BAYC/Degen temaları üzerinde bariz bir oyun gibi görünüyor” dedi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap