İlginizi Çekebilir

Analist Benjamin Cowen, Ayı Piyasasında ADA/BTC Paritesini Yorumladı

Stevedanews


Dünya çapında takip edilen kripto analisti Benjamin Cowen, dijital varlıklar için ayı piyasasının yoğunlaşması durumunda Cardano (ADA) için bazı fiyat hedefleri sundu.

Yeni bir strateji oturumunda Cowen, 743.000 YouTube abonesine Bitcoin (ADA/BTC) karşısında Cardano’yu izlediğini ve çiftin güçlü bir düşüş trendinin ortasında olduğunu söyledi.

Benjamin Cowen’e göre, ADA/BTC çifti 2018 ayı piyasasının en düşük seviyesi olan 0.0000085 BTC veya 0.25$’ı tekrar ziyaret ederse Cardano’nun değerinin yarısından fazlasını kaybetmesi kuvvetle muhtemel. Cowen’in söylediklerinden bazı kestler:

“Bak, ayı piyasasındayız. Altcoinlerin ayı piyasasında kesinlikle mahvolduğunu biliyoruz. Bu altcoinlerin Bitcoin değerlendirmesinin bir ayı piyasasında bozulduğunu ve ayrıca bir boğa piyasasında da bozulabileceğini biliyoruz. ADA/BTC değerlemesinde Bitcoin’in ayı piyasasında vurduğu değerlemelerin en altına inersek, ADA değerlemesinde başka bir %55 düşüşe bakıyor olacaksınız. ADA’nın mevcut fiyatından %55’lik bir düşüş, ADA’yı yaklaşık 0.25 $ civarında bir değere getirecektir. Yani başka bir %50’lik düzeltme.

Bana bunun olamayacağını söyleme. [Son ayı piyasasını] yaşadım ve hatta 0,10 dolardan ADA almaya başladım ve akıllı olduğumu düşündüm ve sonra %80 düştü. Ona bakıp ‘0,10 $ ADA, neden şikayet ediyorsun?’ diyebilirsiniz. %80 düştüğü için o zaman pek akıllıca gelmiyordu. İnsanlar bu şeylerin ne kadar acımasız olabileceğini unutuyor.”

Yazım esnasında ADA, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3$’dan %82’nin üzerinde değer kaybıyla 0,52$’dan işlem görüyor.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap