ALICE Trend Desteğinden Yükselişe Geçti!

ALICE Trend Desteğinden Yükselişe Geçti!


ALICE Günlük Grafik Yorumu

ALICE-04.29-1

Alice günlük grafiğinde yükselen trendinden tepki alarak yükseldi. Fakat ara direnç bölgesine takıldı.
Bu nedenle iki adet senaryomuz mevcut:

  • Birinci senaryomuzda; 7,32 direncinin kırılması ihtimalinden bahsedeceğiz. Bu durum gerçekleşirse düşen trende doğru bir hareket gösterme ihtimali var. Eğer düşen kırılımı da gerçekleşirse 8,76 ara direncine kadar yükselmek isteyebilir. Bu seviye üzerinde de kırmızı bölge direnç olarak bulunmakta. Bu senaryomuz yeşil ok ile temsil edilmiştir.
  • İkinci senaryomuzda; dirençten alınan tepki ile tekrardan yükselen trendine çekilme ihtimalinden bahsedeceğiz. Bu durum gerçekleşirse trendde vereceği tepki önem arz etmektedir. Eğer trend kırılırsa bir retest hareketinden sonra yeşil bölgeye düşüş görebiliriz. Bu senaryomuz kırmızı ok ile temsil edilmiştir.

Sonuç Olarak:
Destek Noktaları: 5,4 – 4,43 ile 3,81 bölgesi
Direnç Noktaları: 7,32 – 8 – 9,65 ile 9,91 bölgesi

ALICE 4 Saatlik Grafik Yorumu

ALICE-04.29-2

Alice 4 saatlik grafiğinde düşen trend direncinden ret yemiş durumda. Bu nedenle yeşil bölgeye çekilme ihtimali bulunmakta. Eğer bu destekte alıcı tepkisiyle karşılaşırsa tekrardan düşen trendini test etmesi mümkündür.
Bu nedenle iki adet senaryomuz mevcut:

  • Birinci senaryomuzda; düşen kırılımı ihtimali var. Eğer bu durum gerçekleşirse kırmızı bölgeye bir yükseliş görebiliriz. Bu bölgenin kırılımı ile de 8,25 seviyesi ara direnci olacaktır. Bu senaryomuz yeşil ok ile temsil edilmiştir.
  • İkinci senaryomuzda; düşenden alacağı satış yönlü tepki var. Eğer bu durum gerçekleşirse tekrardan yeşil bölgeye çekilebilir. Bu bölgeyi kaybederse 5,403 en yakın destek noktası olacaktır. Bu senaryomuz kırmızı ok ile temsil edilmiştir.

Sonuç Olarak:
Destek Noktaları: 5,773 ile 5,628 bölgesi – 5,403 – 4,758
Direnç Noktaları: 6,443 – 7,123 ile 7,302 bölgesi – 8,251 – 8,675 ile 8,864 bölgesi

ALICE Trend Desteğinden Yükselişe Geçti! haberi ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap