24 Saat İçinde,95 Milyon Shiba Inu Yandı !

SHİBA COİN SON DAKİKA
SHIB ordusu, büyük miktarda Shiba Inu’yu ölü cüzdanlara taşımaya devam ediyor, bu sefer hemen hemen 100 milyon meme kripto jetonunu yakıyor.

Bu arada, öteki birçok token yakma girişimine ilham veren büyük SHIB yakma işi, Shiba Inu’larını sattıklarını ve SHIB kampanyalarından vazgeçtiklerini deklare etti.

95 milyon SHIB topluluk tarafınca yok edildi
Web sitesinden tertipli olarak SHIB yanıklarıyla alakalı verileri paylaşan @shibburn Twitter kullanıcısı, geçen sabahtan bu yana toplam 95 milyon meme jetonunun “cehennem” adreslerine bağlandığını ve orada kalıcı olarak kilitlendiğini tweetledi.

Büyük SHIB brülörü kapanıyor
Bigger Entertainment CEO’su Steven Cooper , Ekim ayının sonundan bu yana bir milyardan fazla SHIB tokeni yakan Big Entertainment ekibinin istifa ettiğini ve SHIB yakma kampanyalarını kapattığını duyurmak için Twitter’a gitti.

Cooper, bu radikal adımın öne sürülen sebebi olarak “son gelişmelere” atıfta bulunmuş oldu. Bu yılın başlarında, YouTube’da canlı yakma partilerine 5 dolarlık bilet satarak SHIB’yi yakma girişiminin SHIB ordusundan olumsuz reaksiyon aldığını ve bir aldatmaca olmakla suçlanmaya başladıklarını tweetledi.

Cooper, tweet’te bu gece bekleyen SHIB yanıklarını gerçekleştireceklerini deklare etti. Cooper, bunun bir 1 Nisan esprisi olmadığını altını çizdi, ancak yorum dizisindeki birtakım kişiler bunun tam olarak 1 Nisan şakası olduğuna inanıyor, bu sebeple SHIB ve jeton yakma ile ilgili hiçbir şey firmanın internet sitesinden kaldırılmadı.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
52Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap